Buradasınız

Lipoliz

Lipoliz

Lipoliz, tüm vücut ve yüzde istenmeyen lokal yağ fazlalığınının tedavisinde kullandığımız bir yöntemdir. Ameliyat gerektirmeden istenmeyen yağlardan kurtulma olanağı verdiği için oldukça dikkat çekicidir.

Tedavide kullandığımız esas ilaç soya yağından elde edilen fosfotidil kolindir.Genel tebabette kan kolesterolünü düşürücü ilaç olarak da senelerdir kullanılan,fosfotidil kolin kozmotolojide yeni bir dönem açmıştır.

Selülit tedavisi, lipom, göz altı torbalanması, lokal yağlanmaya bağlı şekil bozuklukları en çok kullanıldığı alanlardır. Selülite bağlı portakal kabuğu görünümünü azaltır. Dengeli beslenme egzersiz veya LPG masajı ile desteklendiğinde etki kalıcıdır.

Yan tesiri yoktur. Avrupa'da ve Amerika'da pek çok merkezde lipolizle ilgili karşılaştırmalı çalışmalar yapılmaktadır. Özel Dr. Zeynep Aksun Polikliniği'nde kişiye özel hazırlanan programlarda lipoliz ile son derece yüz güldürücü sonuçlar almaktayız. Tedavi sıklığı 15 günden daha kısa olmamak şartıyla kişinin problemine göre ayarlanmaktadır. İşlem süresi oldukça kısa, işlem hemen hemen ağrısızdır. Etki 3 seanstan sonra belirgin olarak görülür.


Yasal Uyarı

Bu site ziyaretçilerini bilgilendirmek amacı ile hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Tanı ve tedavi için mutlaka bir doktora başvurunuz. Yasal uyarı için tıklayınız.