Buradasınız

Cilt Bakımı

Cilt Bakımı

Temizlik, korunma, güzellik ve sağlık için her modern insanın periodik aralıklarla yaptırması gerekli bir bakımdır. Ciltte görünen bir problem olmaması, o cildin sağlıklı ve biolojik yaşına uygun olduğu anlamında değildir. Cilt bakımı herkesin yaptırması gerekli geleceğe yatırımın ilk basamağıdır. Kişilerin nasıl görüldüğü modern toplumda daha da önemlidir. İnsanın kendini iyi hissetmesi, güzel bulması ruh sağlığı ve başarısı için gereklidir. Kozmotolojide, amaç kişiye hem sağlıklı hem de daha genç görünüm vermektir.

Cildimiz en dışımızı saran bir mantodur ve her türlü dış ortama açıktır. Uzman doktorunuz gözetiminde, cilt tipiniz ve cilt yaşınıza uygun bakımlar ile cildinizin fizyolojisini korur olabilecek hasarları en alt noktaya taşırsınız. En çok karşılaştığımız sorulardan biri bakıma cildimi alıştırmak istemiyorum ve daha problem de gözlemlemiyorumdur. Unutulmamalı ki cilt bakımı cildi koruyan, onaran ve temizleyen bir işlemdir. Düzenli yaptırmamak problem yaratır.

Herkesin cilt tipi farklı olduğundan kullanılacak ürün kişiye göre değişiklik gösterir. Zeynep Aksun güzellik merkezinde kozmetik ürün olarak Biodroga kullanmaktayız. Geniş ürün yelpazesi ile her yaş ve cilt tipine hitap eden ürünümüz tamamen bitkisel kaynaklıdır ve allerjen değildir.


Yasal Uyarı

Bu site ziyaretçilerini bilgilendirmek amacı ile hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Tanı ve tedavi için mutlaka bir doktora başvurunuz. Yasal uyarı için tıklayınız.